Szanowni Państwo Studenci Wydziału EAIiIB studiów stacjonarnych

Pierwszego i Drugiego stopnia

Warunkiem rozliczenia semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 jest:

– zaliczenie wszystkich przedmiotów (wpisane oceny do USOS do dnia 23.02.2024 r.) – należy obowiązkowo sprawdzić czy wszystkie ocen cząstkowe i końcowe z wymaganych przedmiotów zostały wpisane

– deficyt punktów (dopuszczalny 15 ECTS) – wpisane oceny do  USOS i złożenie do dnia 22.02.2024 r. do Prodziekana od kierunku podania o zgodę na wpis na semestr letni z deficytem punktów.

Studenci powtarzający przedmiot w semestrze letnim  2023/2024 po uzyskaniu pozytywnej decyzji na złożone podanie powinni dokonać wpłaty do dnia 15 marca na odpowiednie subkonto widoczne w USOS.

Opłaty można dokonać dopiero gdy w systemie będzie widoczne subkonto przypisane do opłaty za powtarzany przedmiot !

Termin składania podań do Prodziekanów upływa w dniu 26.02.2024r.  -termin nieprzekraczalny.

Wobec studentów, którzy nie dopełnią formalności rozpocznie się procedura skreślenia z listy studentów

Dokumenty można składać  do skrzynki (Dokumenty dla Dziekanatu) przed pok. 29 (Dziekanat) w budynku B1, lub  wysłać skan na adres e-mail do pracownika dziekanatu prowadzącego kierunek.