Drodzy Studenci 1 roku Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH.
Serdecznie Was witamy w szeregach społeczności AGH.

Pragniemy Wam przekazać kilka ważnych informacji.

START

Zajęcia zaczynamy 1 października, plan zajęć macie widoczny na swoim koncie w USOS

Mapę terenu z rozkładem budynków Kampusu AGH znajdziecie pod linkiem
pomoże Wam ona odnaleźć właściwy budynek w którym macie zajęcia.

Zachęcamy do uważnego śledzenia strony https://www.eaiib.agh.edu.pl/ oraz strony  WRSS WEAIiIB, gdzie znajdziecie wiele informacji bieżących od studentów dla studentów i nie przegapicie terminów zapisów na wydarzenia takie jak: Rajd czy Bal Elektryka, wydarzenia sportowe na MS AGH, Szlachetna Paczka czy nawet zamówienia bluz i innych tekstyliów wydziałowych Facebook W przypadku pytań, również zachęcamy do kontaktu.

ODBIÓR LEGITYMACJI STUDENCKICH DLA I ROKU

Już w najbliższym tygodniu (od poniedziałku 30.09 do czwartku 03.10) będzie możliwy odbiór legitymacji studenckich.
Dokładne godziny zostaną podane wkrótce. Zachęcamy do obserwowania strony WRSS WEAIiIB (Samorządu Studenckiego na naszym Wydziale), gdzie na bieżąco będzie można znaleźć dokładne informacje i ewentualne zmiany w harmonogramie: Facebook

Legitymacje będą czekać na Was w budynku B1 AGH w pokoju nr 10 (Biuro WRSS WEAIiIB).

Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie wszystkie legitymacje są już gotowe. Najczęściej dotyczy to zmiany wydziału w trakcie rekrutacji, przesłania nieprawidłowego formatu zdjęcia lub nieuiszczenia wymaganej opłaty.

Pod tym linkiem, będziecie mogli sprawdzić czy Wasza jest już gotowa do odbioru https://tinyurl.com/uxepvwjz

Pamiętajcie, że legitymacje należy odebrać osobiście, po okazaniu dowodu osobistego; przyda się także długopis.

Legitymacje, które aktualnie nie są dostępne będzie można odebrać w późniejszym terminie w dziekanacie w budynku B1.

Uwaga: kierunki, których dotyczy informacja:
Automatyka i Robotyka
Computer Science
Elektrotechnika (tryb stacjonarny i niestacjonarny)
Inżynieria Biomedyczna
Informatyka Medyczna
Informatyka i Systemy Inteligentne
Mikroelektronika w Technice i Medycynie

Studenci kierunku Informatyka powinni sprawdzić terminy na Wydziale Informatyki, natomiast kierunek Technologie Przemysłu 4.0 – na Wydziale Odlewnictwa.

Nie zwlekajcie z odbiorem i widzimy się w biurze WRSS!

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO W AGH

Informujemy, że ze względu uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2024/2025, dzień 4. października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Zapraszamy do udziału w uroczystości i dołączenia do uroczystego orszaku, który uformuje się ok. godz. 10.30 w okolicy bud. B-4 i stamtąd wyruszy w stronę gmachu głównego.

WYBÓR STAROSTÓW

Przypominamy o wyborze Starostów Grup oraz Starostów Roku na każdym z kierunków.
Zastanawiacie się kto jeszcze rozpoczyna studia na Waszym kierunku? Dołączcie do grup kierunkowych na Facebooku, ich lista znajduje się tutaj:  GRUPKI KIERUNKOWE I ROK WEAIiIB

SZKOLENIE Z PRAW I OBOWIĄZKÓW STUDENTA

7 października o godzinie 16:30 w sali H24 w budynku B1 odbędzie się szkolenie z praw i obowiązków studenta.
Będzie ono przeprowadzone przez WRSS WEAIiIB (Samorząd Studencki), serdecznie zachęcamy do udziału.
Podczas spotkania poruszone zostaną najważniejsze informacje, które rozwieją wiele wątpliwości pojawiających się na początku studiów.

IMMATRYKULACJA STUDENTÓW PIERWSZEGO ROKU WYDZIAŁU EAIiIB

Serdecznie zapraszamy studentów I roku na uroczystą immatrykulacje, obecność obowiązkowa !!!

Immatrykulacja odbędzie się w dniu 9 października 2024 w pawilonie U2 sala audytoryjna:
Obowiązuje strój galowy!
o godzinie 9:00