Studencie pierwszego roku! Poznaj AGH dzięki dedykowanej aplikacji przygotowanej przez AGH Code Industry

Pierwszy rok na uczelni to wielka przygoda – teraz możesz ją przeżyć w zupełnie nowy sposób dzięki aplikacji HowToAGH!

Zamień pierwsze dni na uczelni w ekscytującą grę i zwiedzaj kampus jak w Pokemon GO! Odkryj wszystkie zakamarki uczelni – wydział elektryczny, budynki, laboratoria i wiele innych ciekawych miejsc. Aplikacja pomoże Ci zorientować się w nowym miejscu i ułatwi rozpoczęcie studenckiego życia.

Ale to nie wszystko!

HowToAGH to także seria zadań i wyzwań przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Wykonuj misje, zdobywaj punkty i zdobądź nagrody, które pomogą Ci w studiach i codziennym życiu studenckim. Im więcej odkrywasz i im więcej zadań wykonasz, tym wyżej wspinasz się w rankingu!

HowToAGH – Twoja mapa, przewodnik i gra w jednym! Skorzystaj z aplikacji już teraz i spraw, by Twój pierwszy rok na uczelni był niezapomnianą przygodą. Zdobywaj wiedzę, znajomych i nagrody – a to wszystko przy okazji zabawy! 🎓
Zacznij zabawę już teraz! Ruszamy już 1 października o 12:00, a sam konkurs trwa tylko tydzień. Powodzenia!