Zespoły studenckie, które chcą wziąć udział w Symkatonie mogą do 16 czerwca składać swoje prace. Zależy nam, aby do konkursu dołączyła jak największa liczba studentów, chcemy promować pasjonatów kreatywnych rozwiązań inżynieryjnych i symulacji komputerowej.
Do wyzwania zaproszeni są wszyscy studenci studiów inżynierskich i magisterskich. Wystarczy dobrać się w 2-3 osobowy zespół i do 16 czerwca przesłać zgłoszenie z rozwiązaniem pierwszego zadania poprzez stronę: STRONĘ.

Zasady udziału w Symkatonie:

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym realizowanym zdalnie, do zaprojektowania będzie element mocujący „hak” zdolny utrzymać jak największy ciężar. Jego działanie zostanie sprawdzone w laboratorium znajdującym się na wydziale WEiP AGH. Zgłoszenia wraz z projektem można nadsyłać do 16 czerwca 2024 r.
Do drugiego etapu zostanie zaproszonych 10 drużyn, które otrzymały najwyższą liczbę punktów w zadaniu pierwszym. Przedmiot zadania jest tajemnicą, zostanie wyjawiony, dopiero w dniach, w których odbędzie się drugi etap, czyli 26 i 27 września.
Zarejestruj się i dowiedz więcej na temat Symkatonu! Informacje znajdziesz na tej STRONIE.
Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Wydział Energetyki i Paliw AGH oraz firmę Symkom.

Opiekę merytoryczną nad przebiegiem Symkatonu sprawują:
dr hab. inż Marek Jaszczur, prof. AGH, Prodziekan ds. Kształcenia na WEiP AGH
dr inż. Maciej Ginalski – Dyrektor Handlowy w Symkom