Firma Huawei zaprasza studentki i studentów Państwa Uczelni do udziału w XI edycji programu Seeds for the Future, która w tym roku odbędzie się stacjonarnie w Rzymie w dniach 1-5 lipca br.

Program ten to 5-dniowy cykl zajęć na żywo, kursów wideo oraz wydarzeń lokalnych, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie nowoczesnych technologii, takimi jak rozwój sztucznej inteligencji, zastosowania 5G, obliczenia w chmurze czy rozwiązania w obszarze zielonej energii.

Ważnym elementem programu jest również współpraca w międzynarodowych grupach w ramach konkursu „Tech4Good”. Jego celem jest opracowanie własnych rozwiązań technologicznych, które adresują istotne problemy społeczne i środowiskowe. Dzięki temu uczestnicy będą mogli rozwijać umiejętności miękkie, takie jak zdolności przywódcze, strategiczne myślenie i praca zespołowa – umiejętności, które są bardzo cenione na rynku pracy.

Po zakończeniu programu, absolwentki i absolwenci Seeds for the Future będą mieli możliwość uczestnictwa w całorocznym programie mentoringowym. Będą mogli rozwijać swoje kompetencje na bezpłatnych szkoleniach, webinarach i specjalnych wydarzeniach z udziałem ekspertów technologicznych z całego świata. Dodatkowo, jako absolwenci programu, będą mieli pierwszeństwo przy otrzymywaniu ofert pracy w naszej firmie.

Aby zgłosić się do programu, wystarczy aby wypełnić krótki formularz znajdujący się na naszej oficjalnej stronie: https://seedsforthefuture.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja br. Udział w programie jest bezpłatny.